Vítejte na Zeměkouli    

Občanské sdružení Zeměkoule je organizace založená mladými lidmi pro mladé lidi, která vznikla v roce 2008 zejména jako platforma pro realizaci a propagaci vybraných programů Evropské unie zaměřených na práci s mládeží.

Našim posláním je podpora dobrovolných aktivit, zdravého způsobu života, upevňování prosociálních norem chování ve společnosti, jakož i podpora takových povahových rysů, které vedou jedince k samostatnosti, zodpovědnosti a aktivnímu způsobu řešení problémových situací.

 

Vykulte se do světa!

Novinky

Zeměkoule se představuje

10.10.2009 21:34
Chcete získat praxi v neziskovém sektoru jako dobrovolník? Zajímá vás, jak to chodí v neziskovce? Uvažovali jste o dobrovolnictví? Toužíte se dozvědět více o programu Evropské Unie "Mládež v Akci"? Občanské sdružení Zeměkoule, které je akreditovanou vysílající a koordinující organizací Evropské...

—————

Zeměkoule se představí neziskovému sektoru

02.03.2009 11:05
Již tuto středu se občanské sdružení Zeměkoule představí zájemcům z neziskových organizací z Olomouckého kraje a předloží konkrétní nabídky ke spolupráci. Akce proběhne dne 4.3. od 17 hod v aule na Caritas-VOŠs, Náměstí republiky 3. Už se moc těšíme. 

—————